Το Μαλακτικό Νερό Two(2) Phase 300ml είναι ένα επαγγελματικό διφασικό spray conditioner στιγμιαίας δράσης, ειδικά σχεδιασμένο για βαμμένα και ταλαιπωρημένα μαλλιά. Η μοναδική του σύνθεση περιλαμβάνει προβιταμίνη Β5, αμινοξέα κερατίνης και φυτική κερατίνη, που εισχωρούν στην τρίχα, ενυδατώνοντας την βαθιά και ενισχύοντας την αντοχή και την ελαστικότητά της.
Το "Two Phase" είναι ένας τύπος μαλακτικού, που περιλαμβάνει δύο φάσεις ή στάδια στη σύνθεσή του. Αυτό το επιτρέπει να απλωθεί εύκολα στα μαλλιά και να προσφέρει άμεση ενυδάτωση και θρέψη, χωρίς να αφήνει κατάλοιπα. Είναι ένα προϊόν δερματολογικά ελεγμένο και κατάλληλο για καθημερινή χρήση. Τα αμινοξέα φυτικής κερατίνης, που περιέχει ενισχύουν τη δύναμη και την υγεία της τρίχας, βοηθώντας στην αναδόμηση των κατεστραμμένων μαλλιών και προσφέροντας προστασία από τη θερμότητα.
Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Amodimethicone, Dimethiconol, Panthenol, Polyquaternium-22, Keratin Amino Acids, Glycerin, Trideceth-12, C11-C15 pareth-7, Laureth-9, DMDM Hydantoin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Benzophenone-4, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Eugenol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, CI 42051, CI 19140
Περιγραφή
Το Μαλακτικό Νερό Two(2) Phase 300ml είναι ένα επαγγελματικό διφασικό spray conditioner στιγμιαίας δράσης, ειδικά σχεδιασμένο για βαμμένα και ταλαιπωρημένα μαλλιά. Η μοναδική του σύνθεση περιλαμβάνει προβιταμίνη Β5, αμινοξέα κερατίνης και φυτική κερατίνη, που εισχωρούν στην τρίχα, ενυδατώνοντας την βαθιά και ενισχύοντας την αντοχή και την ελαστικότητά της.